Boże Narodzenie 2018

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia miałem wielki zaszczyt uczestniczyć w koncercie zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

Młodzi artyści ze Strefy Muzycznej AJA w mistrzowski sposób zaprezentowali szereg bardziej i mniej znanych kolęd, pastorałek oraz innych utworów nawiązujących do okresu zimowego.

To była prawdziwa uczta muzyczna, artystyczna oraz duchowa, doskonale wprowadzająca w magiczną atmosferę świąt. Jako przedstawiciel władz powiatu, ale także jako absolwent legionowskiego LO, za wzruszeniem podziękowałem młodzieży, dyrekcji i opiekunowi chóru za przygotowanie tego przepięknego widowiska.

Na  Święta  Bożego  Narodzenia życzę wszystkim dużej dawki odpoczynku od codziennych spraw, problemów i obowiązków.   Niech tych kilka magicznych dni i towarzysząca im świąteczna atmosfera pozwoli Państwu na szczere radowanie się z tajemnicy narodzin Pana. Odpoczywając od towarzyszącego nam każdego dnia zgiełku i wrzawy, spróbujmy odwrócić naszą uwagę od codziennych spraw zawodowych, politycznych oraz innych przyziemnych (choć z pewnością bardzo ważnych) problemów i skierować naszą uwagę na drugiego człowieka.

Życzę także, aby rodzinna i radosna atmosfera Świąt Bożonarodzeniowych towarzyszyła Państwu jak najdłużej i żeby odcisnęła się trwale także w nadchodzącym Nowym Roku.

A ten, niech będzie dla Państwa przede wszystkim spokojny i bezpieczny, niech przyniesie możliwie jak najwięcej radości, spełnienia i satysfakcji. Żeby nikomu nie zabrakło sił i determinacji do realizacji przyszłorocznych planów i zamierzeń. I życzę, abyście na swojej życiowej ścieżce spotykali samych dobrych i mądrych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *